Wydarzenia z życia internatu

Spis podstron:

ROK  SZKOLNY 2017 / 2018

Mikołajki z firmy EGIS Polska

7.12.2017 (w czwartek) IV grupę odwiedziły po raz kolejny Mikołajki z firmy EGIS Polska Region Gdańsk i jak co roku przyniosły dużo serca, radości i prezentów!!!

KONCERT MICHAŁA SZPAKA PODCZAS AKCJI „WYPRAWKA DLA ŻAKA” Z UDZIAŁEM NASZYCH UCZNIÓW - 12 WRZEŚNIA 2017r.

Resized 20170912 185331

Polski Czerwony Krzyż - Kujawsko-Pomorski Oddział Okręgowy w Bydgoszczy tradycyjnie już od siedemnastu lat jest organizatorem akcji charytatywnej pn. „WYPRAWKA DLA ŻAKA”, której celem jest pomoc rodzinom najuboższym i wyposażenie ich dzieci w wyprawki szkolne, które sprawią, że godnie rozpoczną nowy rok szkolny. Mając na uwadze trudną sytuację wielu rodzin w naszym mieście, a w szczególności matek samotnie wychowujących dzieci wyprawki skierowano właśnie do dzieci pochodzących z tych środowisk. W ostatnich dniach PCK podjął również decyzję o rozszerzeniu działań i objęciu pomocą dzieci z rodzin zamieszkałych na terenach dotkniętych nawałnicą.
Kolejna w tym roku okazja do wręczenia dzieciom wyprawek szkolnych nastąpiła w dniu 12.09.2017r. o godzinie 18.00, podczas finałowego koncertu charytatywnego „Podaruj Dzieciom Serce”. Wydarzenie to odbyło się w Hali ŁUCZNICZKA, gdzie w tym roku wystąpił znany i lubiany przez rzeszę fanów wokalista Michał Szpak wraz ze swoim zespołem. My ja co roku również uczestniczyliśmy w tym wyjątkowym wydarzeniu. Towarzyszyły nam jak zawsze wielka radość. Bardzo dziękujemy paniom z PCK za bilety i możliwość przeżycia wielkich emocji.

Anna Czychewicz, Mariola Perz