Kliknij w obrazek

W dniach 17-20 marca odbędą się w Bydgoszczy zimowe igrzyska, a nasz Ośrodek jest jednym z współorganizatorów. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

 

 

Wydarzenia z życia internatu

Spis podstron:

 

 

 

 

 

 

 

 

Bal karnawałowy

 

 

 "Polskie Symbole Narodowe"

Dnia 12.11.2019 r. w internacie odbył się konkurs pt. "Polskie Symbole Narodowe". Brali w nim udział wychowankowie, którzy chcieli pogłębić swoje zainteresowania przeszłością naszego kraju. Wspólna rywalizacja miała pobudzić patriotyczną postawę wychowanków i przypomnieć im okoliczności, w jakich flaga, godło i "Mazurek Dąbrowskiego" stały się symbolami narodowymi.
Gratulujemy Kamili W., Patrykowi W. i Kamilowi J., którzy bezbłędnie rozwiązali wszystkie zadania :) Wielkie brawa dla dzieciaków, którzy podjęli się wykonania prac plastycznych :)

                                                                                            Ewa Łabenda & Bernadeta Białecka

 

 

 

Otrzęsiny

 

 

Dnia 27 października 2019 roku w Internacie odbyły się „Otrzęsiny” wychowanków, którzy we wrześniu dołączyli do internackiej braci. W związku z tym iż, nie chcieliśmy przyjmować w nasze szeregi „kota w worku”, nowicjusze musieli sprostać przygotowanym zadaniom  przez starszych, doświadczonych wychowanków i wykazać się wolą walki, hartem ducha i poczuciem humoru. W czasie imprezy "kociaki" mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności plastycznych, sprawnościowych, inwencji twórczej i znajomości wiedzy dotyczącej internatu. Największym wyzwaniem okazało się jedzenie kocich przysmaków. Na zakończenie odbyło się uroczyste ślubowanie. Wieczór okazał się pełen humoru i dobrej zabawy, która zakończyła się wspólną dyskoteką :)
Nad przebiegiem imprezy czuwali wychowawcy: p. Bernadeta Białecka, p. Ewa Łabenda i p. Łukasz Fac.

{galler}galerie1920/Rybski/otrzesiny_internat{/gallery}

 

Ścieżka powrotu