Sala nr 61

W sali 61 uczą się klasy małoliczne: 3c i 3d. Za klasopracownię odpowiadają pani Barbara Prokopiak i Wioleta Rolka. Sala jest w pełni dostosowana do potrzeb dzieci autystycznych. Znajdują się w niej rozmaite pomoce dydaktyczne m.in. komputer z internetem, tablica suchościeralna, tablica z zestawem symboli do komunikacji, szereg gier i zabaw edukacyjnych dostosowanych do potrzeb dzieci. Pośrodku sali znajduje się stół, przy którym prowadzone są zajęcia stolikowe. Przy oknie jest miejsce do tańczenia, zabaw ruchowych lub odpoczynku, a za oknem mieści się karmnik, co umożliwia dzieciom obserwację ptaków i ich dokarmianie zimą. Na ścianach znajdują się tablice tematyczne, magnetyczny kalendarz, tablica nagród i symboli oraz ozdoby ścienne. W czasie przerw dzieci mogą poleżeć na materacu, korzystać z zabawek, hulajnogi oraz dmuchanych piłek do skakania. Klasa jest przestronna, jasna, z dużym oknem na piękny plac zabaw.

View the embedded image gallery online at: