Kliknij w obrazek

W dniach 17-20 marca odbędą się w Bydgoszczy zimowe igrzyska, a nasz Ośrodek jest jednym z współorganizatorów. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Klasa 3bp

Klasa 3bp składa się z 6 uczniów: 3 dziewcząt i 3 chłopców. Patrycja, Agnieszka i Karolina są z nami już trzeci rok. W tym roku szkolnym dołączyli do nas nowi koledzy. Sebastian i Michał, którzy wcześniej byli uczniami naszej szkoły oraz Jakub, który uczy się z nami pierwszy rok. Wszyscy bardzo opiekujemy się nowym kolegą pomagając mu poznać nasze pracownie, klasy lekcyjne oraz wszelkie pomieszczenia, z których korzystają uczniowie podczas zajęć. Jaką jesteśmy klasą? Bardzo opiekuńczą dla siebie, solidną i po prostu fajną. Bardzo aktywną - chętnie uczestniczymy w życiu Ośrodka biorąc udział w wielu przedstawieniach, występach i rozgrywkach sportowych. Już trzeci rok tworzymy swoją wspólną historię i będziemy Was na bieżąco informować w fotorelacjach i opisach co się u nas wydarzyło.

Wychowawca klasy mgr Marzenna Duczmal

Ścieżka powrotu