1918-2018

STO LAT ODZYSKANEJ NIEPODLEGŁOŚCI

Klasa 3bp

Kasia, Filip, Dominik, Damian to uczniowie klasy III bp. Dołączyła do nas w tym roku szkolnym Gosia. Tworzą fajny zespół klasowy. Przewodniczącą klasy została Kasia. Każdy z nich realizuje swoje zainteresowania w szkole.

Filip, Kasia, Gosia bardzo lubią grać na instrumentach, dlatego chętnie uczestniczą w występach w ramach Orkiestromanii na terenie szkoły i reprezentują szkołę na zewnątrz.

Kasia bardzo lubi wycieczki klasowe. Chętnie w nich uczestniczy.

Gosia lubi serwować po Internecie. Bardzo lubi sport. Systematycznie trenuje gimnastykę artystyczną na Zawiszy.

Filip to nasz klasowy solista, uwielbia śpiewać. Chętnie opowiada o sobie, jest zawsze zadowolony. Bardzo ładnie opiekuje się Dominikiem na przerwach.

Dominik coraz częściej spędza każdą przerwę na boisku szkolnym razem z Filipem. Bardzo lubi rozwiązywać karty pracy na zajęciach.

Damian lubi rozmawiać z nami i dowcipkować. Bardzo dba o swoje przybory szkolne. Lubi wycieczki klasowe.

Rejs po Brdzie

U fryzjera