Klasa 3bp

W roku szkolnym 2017/18 klasa liczy 7 uczniów. Są w niej 3 dziewczyny : Jagoda, Natalia i Paulina oraz 4 chłopaków : Karol, Michał, Tomek i Krystian.

Natalia z Pauliną często występują na scenie, a także biorą udział w rozgrywkach sportowych. Obie grają w zespole piłki nożnej, który zdobył złote medale na imprezach regionalnych oraz srebrne i brązowe na zawodach ogólnopolskich w Koninie i Bydgoszczy. Poza tym Natalia już po raz drugi jest członkiem Samorządu Uczniowskiego, a ponadto została wybrana w tym roku szkolnym Przewodniczącą klasy.

Jagoda i Karol są z nami już drugi rok. Bardzo lubią zajęcia plastyczne, muzyczne i świetnie radzą sobie w zabawach tanecznych.

Michał i Tomek to trzon klasy z poprzedniego roku. Michał to wzorowy uczeń, zawsze przygotowany do zajęć i przede wszystkim bardzo kulturalny. Zna wiele seriali, lubi słuchać muzyki oraz interesuje się motoryzacją. Tomek to indywidualista, zawsze mający swoje zdanie, interesuje się geografią Europy i historią Polski.

Pasją Krystiana są komputery, potrafi poświęcać im bardzo dużo czasu.

Tworzymy fajny, zgrany i lubiany przez innych zespół. Jako klasa mamy zdecydowanie więcej zalet niż wad. " Bo każdy wie, że to 3 B "  :)

Krzysztof Nowaczyk

Jest w naszym regionie bardzo ładne miasto, które przyciąga swoim malowniczym położeniem na wzgórzach nad Wisłą i gdzie nowoczesność przeplata się z zabytkami z XIII w. Tym miastem jest Chełmno i właśnie tam pojechała grupa młodzieży z klasy III b p. Naszym celem było poznanie najciekawszych miejsc, ale także sprawdzenie, czy rzeczywiście Chełmno jest miastem zakochanych. Ogromne wrażenie zrobiły na nas unikatowe zabytki na skalę światową sprzed ponad 800 lat, które w niezwykle przemyślany sposób wkomponowane są w architekturę XXI w. Przeszliśmy się także po uroczym parku miejskim, gdzie niektóre osoby z grupy przypięły kłodkę na znak zakochania w Chełmnie. Uroki tego atrakcyjnego miasta na długo zostaną nam w pamięci. Polecamy!