1918-2018

STO LAT ODZYSKANEJ NIEPODLEGŁOŚCI

 

 

 

Klasa 3ap

         

 

    Klasa liczy 7 uczniów. Są w niej 2 dziewczyny: Jagoda i Paulina oraz 5 chłopaków: Karol, Michał, Tomek, Sebastian i Krystian.

             Paulina często występuje na scenie, a także bierze udział w rozgrywkach sportowych. Trenuje w zespole piłki nożnej, który zdobył złote medale na imprezach regionalnych oraz srebrne i brązowe na zawodach ogólnopolskich w Koninie i Bydgoszczy. Jest opiekuńcza i pomocna, świetnie sprawdza się na wycieczkach klasowych.

           Jagoda i Karol są z nami już trzeci rok. Bardzo lubią zajęcia plastyczne, muzyczne i świetnie radzą sobie w zabawach tanecznych.

             Michał i Tomek to trzon klasy z poprzedniego roku. Michał to wzorowy uczeń, zawsze przygotowany do zajęć i przede wszystkim bardzo kulturalny. Zna wiele seriali, lubi słuchać muzyki oraz interesuje się motoryzacją. W tym roku szkolnym będzie Przewodniczącym klasy. Tomek to indywidualista, zawsze mający swoje zdanie, interesuje się geografią Europy i historią Polski.

           Pasją Krystiana są komputery, potrafi poświęcać im bardzo dużo czasu.

           W tym roku szkolnym naszym nowym kolegą jest Sebastian, który od razu został zaakceptowany w klasie. Jest miłym, sympatycznym i uczynnym uczniem. Interesuje się motoryzacją, lubi zajęcia sportowe i słuchanie muzyki.

             Tworzymy fajny, zgrany i lubiany przez innych zespół. Jako klasa mamy zdecydowanie więcej zalet niż wad.

Krzysztof Nowaczyk