Klasa 3ap

Klasa III ap jest zespołem siedmioosobowym. W jego skład wchodzi: Marcin, Piotrek, Wojtek, Przemek, Darek, Łukasz oraz nasz nowy kolega Kuba. Tworzymy bardzo zgrany team, nauczyliśmy się współpracować ze sobą i pomagać sobie nawzajem, jesteśmy chętni do wykonywania różnych zadań i zdobywania nowych umiejętności. Często rozumiemy się bez słów ;) Kulturalnie odnosimy się do siebie i do nauczycieli. Jesteśmy czasem weseli, zwariowani i głośni, ale czasem spokojni i skromni (choć to naprawdę rzadko). Piotrek to pasjonat komputerów, nasza klasowa „gaduła” :) Chętnie zawiera nowe znajomości. Marcin to chłopak o wysokiej kulturze osobistej, zawsze chętny do pomocy, uśmiechnięty. Wojtek – zdarza się, że wszędzie Go pełno. Lubi sport i komputery. Dariusz jest uczniem, który uwielbia wszelkiego rodzaju klocki konstrukcyjne, im drobniejsze tym lepiej. Łukasz – nasz klasowa gaduła numer 2 :) Bardzo lubi spędzać czas przy komputerze oraz słuchać ulubionej muzyki. Przemek to chłopak pogodny, uśmiechnięty i życzliwy, chętnie pomaga koleżankom, kolegom i nauczycielom.  Kuba to spokojny i bardzo kulturalny chłopak, zawsze chętny do pomocy. W obecnym roku szkolnym będziemy zdobywać nowe przyjaźnie, a także będziemy uczestniczyć w różnych konkursach, imprezach sportowych i uroczystościach szkolnych. Jedno jest pewne - z nami nie będzie nudno.

Wychowawca klasy: Agnieszka Przekwasińska