1918-2018

STO LAT ODZYSKANEJ NIEPODLEGŁOŚCI

Klasa 2cp

Jesteśmy klasą 2cp Szkoły Przysposabiającej do Pracy. W skład naszej klasy wchodzą Marcin, Przemek, Jakub, Wojciech, Mikołaj, Przemek (2) i Patryk. Mikołaj, Przemek i Patryk doszli do naszej klasy w tym roku szkolnym. Marcin jest spokojnym uczniem, który w wolnym czasie popołudniami lub wieczorami uprawia bieganie, a poza tym systematycznie gra w tenisa stołowego. Przemek jest pomocnym chłopakiem, którego wielką pasją jest wędkarstwo. Ponadto bardzo lubi żartować z nauczycielami, jest wiceprzewodniczącym naszej klasy. Jakub to bardzo uczynny i grzeczny chłopak, który bardzo lubi czytać książki i w wolnym czasie słuchać swojej ulubionej muzyki. Jednocześnie Jakub doskonale pełni funkcję przewodniczącego klasy. Wojtek to koleżeński chłopak, który nigdy nikomu nie odmówi pomocy. Pasjonuje się piłką nożną, a poza tym dużą część swojego wolnego czasu przeznacza na ulubione gry komputerowe. Bardzo lubi chodzić ze swoimi psami na spacery. Mikołaj to wyjątkowo uśmiechnięty i rozgadany ;) uczeń. Bardzo cieszymy się, że został uczniem naszej klasy. Mikołaj jest wiernym kibicem sportowym i często ogląda mecze piłki nożnej, siatkówki oraz zawody żużlowe. Przemek (2) zawsze chętnie każdemu służy pomocą. Interesuje się koszykówką, gdzie odnosi duże sukcesy. Lubi słuchać swoich ulubionych utworów muzycznych. Patryk to sympatyczny chłopiec. Interesuje się grami komputerowymi oraz bardzo lubi jeździć na rowerze. Pasjonuje się także grą w kalambury. Nasza klasa jest zawsze uśmiechnięta, chętna do pomocy uczniom i nauczycielom, zawsze przygotowana i chętna do zajęć, a naszym znakiem rozpoznawczym jest wielkie „zamiłowanie do gadania”. Z nami nigdy nie jest cicho, za to zawsze jest wesoło.

Wychowawcą klasy jest p. Agnieszka Przekwasińska