Klasa 2bp

Lidka, Weronika, Kasia, Oliwia, Marcin, Filip, Dominik, Damian to uczniowie klasy II bp. Dobrze czują się w swoim towarzystwie. Tworzą fajny zespół klasowy, pomagają sobie, chętnie spędzają wspólnie czas na przerwach. Każdy z nich realizuje swoje zainteresowania w szkole. Weronika, Oliwia, Kasia, Lidka, Filip bardzo lubią grać na instrumentach, dlatego chętnie uczestniczą w występach w ramach Orkiestromanii na terenie szkoły i reprezentują szkołę na zewnątrz. Filip to nasz klasowy solista, uwielbia śpiewać, często występuje w uroczystościach szkolnych. Ponadto opiekuje się Dominikiem na przerwach. Oliwia, Weronika lubią tańczyć, śpiewać piosenki. Marcin lubi prace porządkowe, pielęgnacyjne na terenach zielonych. Dominik często uśmiecha się do każdego z kolegów. Bardzo ładnie obsługuje niszczarkę. Damian lubi rozmawiać z nami i dowcipkować.

Wychowawczynią klasy jest pani Grażyna Rosołowska