1918-2018

STO LAT ODZYSKANEJ NIEPODLEGŁOŚCI

Klasa 2bp

Spis podstron:

Zespół klasowy składa się z 7 uczniów: 4 dziewcząt i 3 chłopców. Paulina, Patrycja, Agnieszka, Michał, Rafał i Łukasz są absolwentami naszego gimnazjum. W tym roku szkolnym dołączyła do nas Karolina. Wszyscy bardzo opiekujemy się nową uczennicą naszej szkoły pomagając jej poznać nasze pracownie, klasy lekcyjne oraz wszelkie pomieszczenia, z których korzystają podczas zajęć. Jaką jesteśmy klasą? Bardzo opiekuńczą dla siebie, solidną i po prostu fajną. Bardzo aktywną - chętnie uczestniczymy w życiu Ośrodka biorąc udział w wielu przedstawieniach, występach i rozgrywkach sportowych. Już drugi rok tworzymy swoją wspólną historię i będziemy Was na bieżąco informować w fotorelacjach i opisach co się u nas wydarzyło.

Wychowawca klasy mgr Marzenna Duczmal

Spotkanie wigilijne