Klasa 1ap

Jesteśmy pierwszą klasą w Szkole Przysposabiającej do Pracy. Niektórzy z nas to absolwenci gimnazjum naszego Ośrodka, ale mamy też dwóch kolegów, którzy do naszej szkoły przybyli aż z Piły. Są to Szymon i Konrad, pozostali koledzy to: Krzysztof, Przemek, Patryk, Michał i Kacper. Stanowimy silny męski zespół. Jak przystało na pierwszą klasę będziemy się poznawać, kształtować koleżeńskie relacje, rozwijać swoje zainteresowania no i oczywiście pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności. Ponieważ jesteśmy w Szkole Przysposabiającej do Pracy dużo uwagi poświęcimy doskonaleniu swoich praktycznych umiejętności. Będziemy się starać aktywnie uczestniczyć w różnorodnych przedsięwzięciach naszej placówki a czas pokaże jak nam będzie to wychodziło.

wychowawca klasy Barbara Pomianowska