Kliknij w obrazek

W dniach 17-20 marca odbędą się w Bydgoszczy zimowe igrzyska, a nasz Ośrodek jest jednym z współorganizatorów. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Klasa 1ap

Kl. I A pp liczy 6 uczniów: 5 chłopaków: Bartosz, Krzysztof, Patryk, Sebastian i Krystian oraz 1 dziewczyna – Izabela.

Iza często występuje na scenie, a także bierze udział w rozgrywkach sportowych. Trenuje w zespole piłki nożnej, który zdobył medale na imprezach regionalnych oraz na zawodach. Zdobywa także wysokie lokaty na mityngach pływackich. Jest opiekuńcza i pomocna, świetnie sprawdza się na wycieczkach klasowych.

Bartek, Krystian i Krzysztof są kolegami jeszcze z gimnazjum. Świetnie sią zaaklimatyzowali w nowej klasie. Bardzo lubią zajęcia plastyczne, muzyczne i świetnie radzą sobie na zajęciach tanecznych. Chętnie występują w imprezach szkolnych. Wszyscy odnoszą duże sukcesy w pływaniu. Krystian zdobywał medale na zawodach ogólnopolskich. Krzysztof dodatkowo trenuje tenis stołowy.

Sebastian jest miłym, sympatycznym i uczynnym uczniem. Chętnie pomaga innym. Interesuje się motoryzacją, lubi zajęcia sportowe, słuchanie muzyki oraz najlepiej liczy w klasie. W tym roku szkolnym jest Przewodniczącym klasy.

Nowym kolegą w Ośrodku, który w tym roku szkolnym rozpoczął naukę w naszej klasie jest Patryk. Codziennie dojeżdża z Solca Kujawskiego. Od razu został zaakceptowany przez kolegów. Jest mądrym, spokojnym i sympatycznym uczniem. Polubił zajęcia sportowe – szczególnie bocce. Chętnie słucha muzyki.

Tworzymy zgrany i lubiany przez innych zespół. Mamy zdecydowanie więcej zalet niż wad. „Bo I A samych fajnych uczniów ma !”

Krzysztof Nowaczyk

Ścieżka powrotu