Kliknij w obrazek

W dniach 17-20 marca odbędą się w Bydgoszczy zimowe igrzyska, a nasz Ośrodek jest jednym z współorganizatorów. Serdecznie zapraszamy do kibicowania!

Klasa 1 dp

Nasza klasa to szóstka uśmiechniętych uczniów: Weronika, Martyna, Oliwia, Klaudia, Krystian i Hubert. Każdy z nich jest inny, świetnie się uzupełniają, pomagają sobie i tworzą grany zespół. Weronika to dziewczyna pełna energii, bardzo troskliwa i każdego dnia sprawia, że na zajęciach jest ciekawie. Jej temperament można dostrzec na lekcjach jak i przerwach. Martynka to nasz klasowy śmieszek i przytulas. Oliwia to dziewczyna, której bez przerwy śmieją się oczy, bije on niej ciepło i pogoda ducha.  Klaudia zawsze uśmiechnięta, kulturalna i rozsądna uczennica. Krystian jest pogodnym, spokojnym i kulturalnym chłopcem, który nie sprawia żadnych kłopotów.  Hubert jest naszym klasowym pracusiem, najchętniej lubi prace w ogrodzie szkolnym. Uwielbia piłkę nożną i jest kolekcjonerem tego typu gadżetów.  Klasa 1 dp to wyjątkowa i wspaniała grupa, z którą każdy dzień jest jak w kalejdoskopie, a praca z nią to przyjemność.

Wychowawca – Monika Torchalska

Wigilia klasowa